piątek, 20 maja 2016

11 maraton Zumby i akcja Karmimy Psiaki

Zumba to chyba obecnie najbardziej budząca zainteresowanie i zachwyt dziedzina sportu. Rytmiczny, dynamiczny taniec, wspaniała zabawa, mnóstwo pozytywnej energii, a przy tym cała masa spalonych kalorii i wysportowane ciało bez nudnego podnoszenia ciężarów, czy samotnego biegania po parku. Kto lubi wesołe towarzystwo, dynamiczną muzykę jak i ruch w zespole – powinien koniecznie wypróbować zajęcia Zumby. W dniu 18. Czerwca w Pile możecie być uczestnikami 11 maratonu Zumby i przez 3 godziny pod okiem wykfalifikowanych ekspertów Zumby miło i aktywnie spędzić czas, a przy tym spalić masę kalorii.


Dochody ze sprzedaży biletów, jak również zebrane rzeczy (np. akcesoria, karma, koce) zostaną przekazane do jednego ze schronisk psów w Pile oraz w Toruniu. Impreza ma na celu preferowanie aktywnej formy ruchu, a w rytmie gorącej Zumby ma pokazać, że pomaganie może sprawić ogromną radość i satysfakcję.
Bilety na maraton są do nabycia na stronie: https://karmimypsiaki.pl/zumba , zebrana kwota w całości zostanie przekazana na akcję Karmimy Psiaki.

Jeżli jesteście z Piły lub okolic nie możecie przegapić tego wydarzenia. Kto wie, może pokochacie Zumbę i poznacie nowe fajne osoby. Miłość do czworonogów jednoczy :)
Jestem ciekawa, czy ktoś z Was brał już udział we wcześniejszych edycjach maratonu? Jak wrażenia? Wyczytałam, że wcześniejsze akcje były przeprowadzone większych miastach Polski takich jak: Kraków, Wrocław, Gorzów Wlkp., Rzeszów, Zielona Góra, Szczecin, Poznań. Kto wie, może następna edycja maratonu Zumby odbędzie się właśnie w Twoim mieście?
Cdn.
Pozdrawiam
Kinga


2 komentarze: