O mnie

Witam Cię serdecznie, rozgość się na moim blogu, ale zanim zaczniesz przeglądać moje posty, pozwól, że się przedstawię. Mam na drugie imię Kinga i od 2007 roku mieszkam na stałe w Niemczech w mieście Kiel
Z wykształcenia jestem technologiem żywności, studiowałam na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Dlatego temat odżywiania nadal mnie ciekawi i od czasu do czasu pojawiają się tutaj posty na ten temat. Przenosząc się do Niemiec zmieniłam swoje kwalifikacje i skończylam tutaj studia ekonomiczne. Pracuję w branży budowlanej w dziale Projektmanagement. Interesuje mnie ochrona środowiska, odnawialne źrodła energii, uwielbiam podróżowanie (kto nie lubi?) oraz fotografowanie. Odkrywanie mojej nowej ojczyzny sprawia mi ogromną radość. 
Wiele cennych informacji m.in. o studiach oraz o fajnych miejscach do odwiedzenia znajdziecie w zakladce Niemcy oraz Dookoła świata. W wolnych chwilach czytam rowniez książki, kilka recenzji znajdziecie w zakładce mol książkowy.  

Mam nadzieję, że znajdziesz cos tutaj dla siebie i zostaniesz na dłużej. Zachęcam Cię również do skorzystania z funkcji "subskrybuj", dzięki niej będziesz stale na bieżąco.

Zapraszam :)

Kinga 
11 komentarzy: