czwartek, 4 czerwca 2020

Piękna wiosna nad Bałtykiem, Kiel 2020

Wiosna tego roku nas rozpieszcza :) 
Jest ciepło , słonecznie, a woda w morzu ma już 18C i można się kąpać.
Ja w tym roku postanowiłam spróbować sił na stand up paddle. Fajna przygoda. Zapraszam na przegląd zdjęć z Kiel i okolicy.

16 komentarzy:

 1. Widać, że wakacje się udały! Widoki śliczne i jedzenie pewnie bardzo smaczne :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej. Bardzo często wiele osób w mojej pracy poleca mi tę firmę więc podrzucę. Celem serwisu jest znalezienie platformy gdzie każdy przyszły przedsiębiorca znajdzie najlepszego dla siebie księgowego https://znany-ksiegowy.pl/ Na stronie www znajdują się zamieszczone wszystkie szczegóły oraz informacje o ofercie i firmie. Sama marka indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia, posiada szerokie doświadczenie w branży czy cieszy się wieloma dobrymi opiniami od klientów. Posiada również wiele udanych zleceń na koncie i jest chętnie rekomendowana. Polecam sprawdzić ofertę w wolnym czasie. Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia. Muszę powiedzieć, że Twoje wpisy świetnie się czyta!

  OdpowiedzUsuń
 4. super zdjęcia :) ciekawe jak w tym roku :) sam jeszcze nie wybrałem celu wakacyjnego ale na sierpień koniecznie musimy sobie coś zaplanować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna plaża i bardzo udane fotografie. Czysto, jak w Niemczech ;) Nic tak nie szpeci morskiego brzegu jak śmieci.

  OdpowiedzUsuń
 6. ja też jeszcze na wakacjach nie byłem, na razie obserwuję sytuację zdrowotną i zastanawiam się czy jechać czy nie. przyznam jednak, że chciałoby się wyskoczyć na kilka dni relaksu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiosna jest naprawdę piękną porą roku. Warto ją spędzić nad morzem!

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam wiosnę nad Bałtykiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. my tak dawno nie byliśmy na żadnych urlopach, że totalnie na samą myśl o takim choćby weekendowym wyjeździe mam motylki w brzuchu. może w maju uda nam się wyrwać choćby na kilka dni. tak mnie natchnął ten Twój post, że nie odpuszczę - musimy odpocząć za te ostatnie kilka mocnych stresujących lat...

  OdpowiedzUsuń
 10. Bałtyk poza sezonem to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce. Niestety w lato uroku odbierają mu wszechobecne tłumy i sławne parawany na plażach.

  OdpowiedzUsuń
 11. pogoda na strój kąpielowy, ja ostatnio kupiłam genialny z sklepu internetowego, leży idealnie!

  OdpowiedzUsuń