sobota, 26 lipca 2014

Food forum- czasopismo o zywnosci i zywieniu

Witam,

ostatnio zakupilam czasopismo "Food Forum" o zywnosci i zywieniu. Magazyn ma poand 200 stron, artykuly sa pisane przez dietetykow i pracowanikow wyzszych uczelni. W kazdym artykule znajduja sie solidne informacje naukowe, potwierdzone poprzez badania.


Magazyn kosztuje 19 zl, do nabycia m.in. w Empiku. Ja kupilam wydanie elektroniczne i zaplacilam taniej, 12zl.

Pierwszym artykulem, ktory od razu pochlonelam w calosci, byl tekst o oleju rzepakowym. Jego wlasciwosci, tluszcze w nim zawarte i znaczenie w naszym odzywianiu. W nastepnej kolejnosci zaczytalam sie w artykule o jajach. Ich zdrowotne znaczenie i obecne trendy w odzywianiu. Numer jest bardzo ciekawy. Duzo fachowych wiadomosci popartych licznymi przykladami. Kilka odpowiedzi na kontrowerysjne mleko krowie....
 Substancje dodatkowe w zywnosci

 Dlaczego ludzie nie lubia grubych.....
Zastanawialiscie sie nad tym?
 
Magazyn Food Forum to doskonala lektura dla osob pragnacych poszerzyc swoja wiedze na temat odzywiania, skladnikow zywnosci i chorob powiazanych z nieodpowiednim zywieniem.
Ja swoje wydanie zakupilam na portalu e-Kiosk i juz z niecierpliwoscia czekam na kolejne wydanie.
 

c.d.n.
pozdrawiam
Kinga

3 komentarze:

  1. Widzę, że są poruszane tematy godne przemyśleń. Niestety wiele magazynów to większość reklamy i mało przydatne treści.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tutaj bylo niewiele reklam. Z tego co pamietam reklama oleju, margaryny i filtr do wody z magnezem. Ogolnie niewiele.

    OdpowiedzUsuń
  3. Uuuu, trzeba się temu przyjrzeć :) Nie wiedziałam, że jest coś takiego. A skoro ma tak mało reklam jak piszesz to dobrze. Wkurzają mnie przewijające się na każdej stronie wzmianki o samochodach i narzędziach ogrodowych w piśmie typowo sportowym.... Ale co zrobić ;P?

    OdpowiedzUsuń