piątek, 18 marca 2016

Alterra emulsja oczyszczająca - Granat i Aloes

Witajcie,

Alterra emulsja oczyszczająca z granatem należy do produktów, po które biegnę do Rossmanna od razu gdy się kończą. Emulsja ładnie oczyszcza skórę z sebum, potu i zanieczyszczeń.

Oczyszczanie skóry to podstawa. Wieczorem zmywamy makijaż, rano zaś resztki zaaplikowanych wieczorem kremów oraz pot lub sebum. Do takiego zabiegu delikatnego oczyszczania idealnie nadaje się emulsja oczyszczająca z Altterry z granatem. Wersja z granatem jest przeznaczona dla skóry suchej. Emulsję nakładam na płatek kosmetyczny i pocieram nim po skórze.


Ostatnio odkryłam wersję z aloesem - dla skóry suchej i wrażliwej. Nie widzę różnicy w użytkowaniu obydwu produktów. Różnią się moim zdaniem jedynie zapachem. Wersja z aloesem posiada w składzie wodę z lodowców alpejskich i jest bardziej delikatna.
 Skład produktu:
Należy zaznaczyć, że emulsja z Alterry absolutnie nie nadaje się do demkijażu i nie radzi sobie z nim w ogóle. Ale usuwanie resztek brudu, potu, sebum w porannej toalecie jest idealne. Emulsja oczyszcza i jednocześnie lekko nawilża skórę. Bardzo lubię ten efekt świeżości i czystości po użyciu tego produktu. Emulsja ta, to mój absolutny "must have".
Cena emulsji to ok. 2,50 €, bardzo często są promocje w Rossmannie na cały asortyment Alterry -20% i warto się wtedy zaopatrzyć w wiecej opakowań. Wydajność produktu jest również bardzo dobra. Przy regularnym użytkowaniu starcza mi na 3-4 miesiące.
Jestem ciekawa, czy znacie tę emulsję oczyszczającą i jak się u Was sprawdza?

cdn.
pozdrawiam
Kinga

5 komentarzy:

  1. Używam tej emulsji od dłuższego czasu i jestem zadowolona.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja nie wiem jak to jest możliwe, ale nie miałam jeszcze nic z Alterry :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie znałam ich wcześniej. Szkoda, że są tylko do skóry suchej.

    OdpowiedzUsuń